cross out

Hotel

Hotel Panorama oferuje łącznie 40 miejsc noclegowych

Hotel Panorama

W ścisłym centrum miasta Szczecinek

Położony jest w ścisłym centrum miasta Szczecinek na ostatnim piętrze Galerii Handlowej Nova. Widok z tej kondygnacji hotelowej roztacza przed Gościem panoramę urokliwego miasta, parku i jeziora. Takie położenie pozwala korzystać z atrakcji miasta, a jednocześnie zaznać ciszy i spokoju w przestronnych i komfortowych pokojach zarówno dla przedsiębiorcy jak i turysty. Atutem tego hotelu jest jego dostępność w każdym czasie, bez konieczności angażowania recepcjonisty w proces przyjęcia gościa, czy jego wymeldowania. Umożliwia to cyfrowy system dostępu do obiektu i pokoju bez konieczności obsługi osobowej. Jesteśmy jednym z pierwszych hoteli tego typu w okolicy. Najbardziej liczy się dla nas komfort i prywatność gości. Oferta skierowana jest dla osób ceniących sobie szybkość obsługi, ograniczenie formalności, centralną lokalizację oraz przystępną cenę. Każdy w prosty sposób zarezerwuje i opłaci swój pobyt a dzięki otrzymanemu kodowi (zestawowi cyfr) może przyjechać o każdej porze dnia i nocy.

Maksymalny komfort i wygoda

Słoneczny taras wraz z widokiem na jezioro

Hotel jest klimatyzowany i zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Do dyspozycji Gości w pokojach znajduje się telewizor z płaskim ekranem, czajnik, lodówka, biurko, część pokoi wyposażona jest w aneks kuchenny. Od strony południowej znajduje się słoneczny taras wraz z widokiem na jezioro.

Hotel Panorama oferuje około 40 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokojach oraz dwóch luksusowych apartamentach o powierzchni 120-140m2 . Wszystkie pokoje w Hotelu zostały zaaranżowane tak aby zapewnić gościom maksymalny komfort i wygodę.

W najbliższym sąsiedztwie

Siłownia, parking, restauracje

Dodatkowo zachęcamy ze skorzystania z profesjonalnej siłowni, strefy fitness oraz sauny, która znajduje sie w obiekcie. 

Dostępny Parking.

W Galerii Handlowej znajduje się profesjonalna siłownia z salką fitness oraz sauną, park trampolin dla dzieci i dorosłych, sklepy: odzieżowe, ze sprzętem RTV, AGD, drogeria, cukiernia/ kawiarnia. W sąsiadującej naprzeciwko Galerii Aria znajdziemy sklepy spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, gospodarstwa domowego i dekoracyjne a także usługi fryzjerskie, multimedialne i gastronomiczne.

© 2023 Hotel Panorama - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl